Спільні зусилля завжди дають гарні результати

Дата: 23.06.2018 12:01

У першому півріччі 2018 року відділом освіти Сквирської районної державної адміністрації було проведено низку масових заходів з учнівською молоддю, зокрема: районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), святкова програма до Дня захисту дітей, фотоконкурс «Хай завжди посміхаються діти», відкритий конкурс «Здорові діти – здорова нація», районний військово-патріотичний, професійно-мотиваційний захід «Серця патріотів», районний захід до Дня Збройних Сил України.

Відділ освіти Сквирської РДА висловлює подяку за благодійну допомогу в організації цих масових заходів ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» (генеральний директор Дорошенко В.О., директор по взаємодії з органами місцевої влади та зв’язкам з громадськістю Власюк Т.Г.), ТОВ «Фірма «Грона» (директор Левенчук Н.М.), ДНЗ «Сквирське ВПУ» (директор Пасічник О.С.), ФОП «Макаренко І.М.».

Олександр Заболотний, начальник відділу освіти Сквирської РДА