Відділ освіти Сквирської міської ради

ТАЛАНТИ СКВИРЩИНИ

22 вересня 2020 року проведено нагородження вихованців Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи імені ЗТУ Воропая П.М., які стали переможцями та призерами Чемпіонату України та Київської області у 2019/2020 навчальному році.

Нагородження проводилося в рамках проведення районного свята з нагоди Олімпійського тижня.

 

Були відзначені подарунками від директора Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи імені ЗТУ Воропая П.М. Олександра Миколайовича Польгуна та подякою від голови Сквирської районної державної адміністрації Оксани Вікторівни Славінської:

 

1. Чемпіони України «Стрімкий м’яч» з гандболу, юнаки 2006 року народження:

1) Оскілко Вадим;

2) Войцехівський Владислав;

3) Войцехівський Олег;

4) Сидоренко Давид;

5) Хоменко Роман;

6) Михайлевич Євген;

7) Майорко Дмитро;

8) Олійник Павло;

9) Майорко Микола;

10) Березовський Євген.

Тренер-викладач - Хомяк Андрій Володимирович.

 

2. Призери та переможці першості Київської області з шахів:

1) Дейнека Захар;

2) Осауленко Надія.

Тренер-викладач - Стригун Валентин Маркович.

 

3.Абсолютний переможець Кубка України з карате кіокушин - Орельський Владислав.

Тренер-викладач - Стригун Сергій Валентинович.

 

4. Переможці чемпіонату Київської області з гандболу серед дівчат 2007 року народження:

1) Шуляк Вікторія;

2) Вікарчук Вікторія;

3) Сахарнова Діана;

4) Мельник Дарина;

5) Фалькович Валерія;

6) Романюк Анастасія;

7) Гайшук Анна;

8) Статкевич Маргарита;

9) Боброва Дарина;

10) Стрижалова Анна;

11) Колєснікова Олександра;

12) Ліщенко Дарина.

Тренер-викладач -Євніцька Тетяна Миколаївна.

 

5. Переможці чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків 2007 року народження:

1) Бідовий Єгор;

2) Лагутін Максим;

3) Пустовой Дмитро;

4) Щиглюк Володимир;

5) Яценко Святослав;

6) Янчук Владислав;

7) Пономарьов Богдан;

8) Севола Артем;

9) Лазаренко Денис.

Тренер-викладач -Гурський СергійІполітович.

 

6. Призери Київської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження та молодші:

1) Івашкевич Карина;

2) Стецюк Ярослав;

3) Кучерук Ярослав;

4) Ліпніцька Наталія.

Тренер-викладач -Фартушна Олена Сергіївна.

 

7. Призер Чемпіонату Київської області серед молоді з боксу - Арушян Хачик.

Тренер-викладач - Петросян Давид Робертович.

 

Вітаємо переможців та бажаємо здобути ще кращих результатів.

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин