Сектор освіти Сквирської РДА

Засідання районного методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти

24 квітня 2019 року на базі Сквирського районного методичного кабінету було проведено засідання районного методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти з теми «Орф-мектод як педагогіка і музикотерапія».

 

Досвідом роботи з даної теми поділилися музичні керівники Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка».

На початку засідання Ковезюк О.О., музичний керівник Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка» ознайомив присутніх з концепцією К.Орфа в системі музичного виховання дошкільників.

Музичні керівники Ковезюк Т.М., Каленюк С.Г. розповіли про музикотерапію як новий напрямок професійної діяльності музичного керівника закладу дошкільної освіти, про підбір музичних творів для корегування психолого-емоційних станів дошкільників.

Присутні переглянули відеоматеріал для середньої, старшої групи на основі посібника «Елементарне музикування К.Орфа», який підготували музичні керівники  Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Ковезюк О.О., Ковезюк Т.М., Каленюк С.Г.

Наприкінці зустрічі методист Сквирського рай методкабінету Чернега Н.С. підвела підсумки засідання РМО, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями.« повернутися до списку новин