Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує

Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що в більшості нещасних випадків можна було б запобігти.

Принципи запобігання дитячого травматизму різноманітні, але головним з них є постійна турбота дорослих про безпеку дітей вдома у стінах навчальних закладів та на вулиці.

Особливо при поводженні з вогнем і небезпечними приладами. Старші систематично повинні виховувати в дітях обачливість і обережість. Потрібно застерігати дітей від пустощів на балконах, драбинах, деревах.

Не можна залякувати дитину, буде правильніше, коли ви час-від-часу будете розповідати про різні нещасні випадки та можливі наслідки і шляхи іх попердження. З малятами треба бути постійно на сторожі, усувати з їхнього шляху небезпечні предмети, старшим дітям треба постійно пояснювати небезпеку, яку таять  в собі необдумані вчинки, доводити помилковість порочних уявлень про героїзм.

При будь-яких видах дитячого травматизму дорослим необхідно дотримуватися двох основних принципів: чітко налагоджена організація трудового процесу і високоорганізована освітньо-виховна робота.

Сквирський РС ГУ  ДСНС України у Київській області