Відділ освіти Сквирської РДА

Таланти твої, Сквирщино!

22 червня 2018 року в актовій залі Сквирського ліцею відділом освіти Сквирської районної адміністрації проведено районне свято «Таланти твої, Сквирщино!».

У святковій залі зібралися кращі з кращих. Ті, хто славиться навчальними досягненнями, ті, хто заглиблюється в таємниці наук і досліджень, ті, хто, не шкодуючи себе на бігових доріжках і ігрових майданчиках, завойовує призи та медалі, ті, хто дарує свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам.

Преміями та подарунками від імені голови Сквирської районної державної адміністрації В.В.Галюка, голови районної ради В.В.Гриші, міського голови В.А.Скочка та начальника відділу освіти О.В.Заболотного були вшановані переможці та призери обласних та Всеукраїнських етапів інтелектуальних, творчих, спортивних змагань. Усього було нагороджено 138 учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів та 41 педагогічний працівник.

Подяки батькам від народного депутата України Руслана Сольвара вручила виконуюча обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

Помічник – консультант депутата обласної ради Леоніда Глиняного Тетяна Григорівна Власюк вручила подарунки від Сквирського комбінату хлібопродуктів кращим учням Сквирщини.

Творчість панувала і на сцені. У дарунок всім присутнім у залі звучали пісні у виконанні вихованців Центру творчості.

Хочеться ще раз подякувати юним обдаруванням, їх наставникам, батькам.

Попереду нові перемоги, нові здобутки, які примножуватимуть славу нашої Сквирщини, області, України.« повернутися до списку новин