Сектор освіти Сквирської РДА

Валентина Сергіївна Кочина провела відкритий урок на VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей

6  жовтня 2017 року VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», який проходить у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,  продовжив свою роботу.

 

 

За планом другого дня Фестивалю на базі Білоцерківської гімназії №2 Білоцерківської міської ради, Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради та Білоцерківського навчально-виховного об’єднання  «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради були проведені відкриті уроки з української мови і літератури, зарубіжної літератури учителями Київської, Донецької, Дніпропетровської, Хмельницької та Чернігівської областей. Відкритий урок з української мови у 7 класі Білоцерківської гімназії №2 провела Валентина Сергіївна Кочина, учитель української мови та літератури НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”. (Очікуємо на враження педагога від уроку з учнями м. Білої Церкви).

Науковцями на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» були проведені психологічні тренінги та коучинги. Відбулося урочисте закриття Фестивалю.

За матеріалами сайту Сквирського ліцею« повернутися до списку новин