Іванна Володимирівна Ярмульська провела майстер-клас на VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей

Дата: 07.10.2017 11:36

5 жовтня 2017 року  на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» розпочав свою роботу VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».

У першому дні фестивалю взяла участь Іванна Володимирівна Ярмульська, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури НВК Сквирський ліцей – ЗОШ І-І ступенів”. Педагог поділилася з нами своїми враженнями: “Сьогодні був неймовірний день! Збагатив не лише позитивними емоціями, а й професійним досвідом і новими знайомствами. А ще дякую всім, хто долучився до мого майстер-класу. Приємно ділитися власними напрацюваннями з кращими педагогами України!”

Коротко про фестиваль:

Тема фестивалю: «Компетентнісне навчання: теоретичні пошуки і шкільні реалії».

Мета: обговорення і визначення ефективних шляхів організації компетентнісного навчання в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

240 учителів, науковців, управлінців, представників вищої школи й методичних служб усіх рівнів із 20 областей України та м. Києва приїхали, щоб популяризувати ідеї особистісно зорієнтованого й компетентнісно­го навчання,  проаналізувати стан упровадження його у практику роботи загальноосвітньої школи, налагодити співпрацю ініціативних, творчих педагогічних працівників, які готові долучитися до апробації технології ОЗОН у своїй практиці.

Перед присутніми з вітальним словом виступили А.М.Фасоля, провідний науковий співробітник відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, Котусенко О.Ю., головний спеціаліст відділу змісту середньої освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Осадчий І.Г., ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», доктор педагогічних наук.

Учасники активно обговорювали проблеми компетентісного навчання на педагогічному форумі «Компетентнісне навчання: теоретичні пошуки і шкільні реалії», відвідали майстер-класи та педагогічні майстерні вчителів.

Видавництва «Літера», «Ранок» та Український освітянський видавничий центр “Оріон” презентували нові методичні посібники та підручники для учнів та вчителів.

22154667_2025751274310875_5456893173876413283_n 22310482_2025751314310871_545191969575681769_n

За матеріалами сайту Сквирського ліцею