Подорож по рідній Сквирщині

06 червня 2018 року учні пришкільного  відпочинкового табору "Веселка" Дулицького НВО  здійснили подорож по рідній Сквирщині, в рамках краєзнавчої експедиції "Стежками рідного краю"

В селі Антонів побували на водяному млині та костелі-усипальниці Підгорських (початок ХІХ ст.), в центрі села біля пам'ятника воїнам Другої Світової війни та жертвам Голодомору 1932-1933 років, пом'янули хвилиною мовчання  померлих людей.

Гостинно зустріли екскурсантів учнівський та педагогічний колективи Антонівського НВО. Переглянули презентацію про історію школи та села та познайомилися з життєвим шляхом уроженця села, відомого вченого-психіатра Сікорського Івана Олексійовича. Також було цікаво дітям переглянути відеофільм про видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського.