Відділ освіти Сквирської міської ради

Олімпійський тиждень

З 14.09.2020 року по  20.09.2020 року у ДНЗ №5 «Калинка» пройшов Олімпійський тиждень. Олімпійський тиждень — це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

 

 

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Проходив тиждень під загальним девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».
     В усіх дошкільних групах проводились спортивні ігри, змагання, бесіди на спортивну тематику, заняття сюжетні і тематичні; спортивні розваги.

     Використовуючи інноваційні підходи до занять з фізкультури, основ здоров'я та використовуючи, яскраве й багато варіативне фізкультурне обладнання під час проведення різних форм роботи з фізичного виховання, педагоги формували стійкий інтерес дітей до занять фізичними вправами та дотримання основ здорового способу життя.  Була проведена спортивна розвага для дітей різновікової групи «Засиділися малята – треба м’язи розім’яти» .    Крім цього з вихованцями проводяться щоденно ранкова гімнастика на свіжому повітрі, гігієнічна гімнастика після денного сну, самомасаж, рухливі ігри.
          Проведення Олімпійського тижня подарувало позитивний емоційний заряд всім учасникам освітнього процесу.« повернутися до списку новин