Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 20.09.2017 11:23

Це свято є нормативно обґрунтоване Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629, в якій затверджено державну цільову соціальну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року. Саме вона є основою для визначення коли день дошкілля в Україні 2017. Згідно цієї постанови це свято відзначається в останню неділю вересня.

День дошкілля відзначається задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, підкреслення цінності і важливості дошкільного віку у формуванні особистості, привернення уваги різних верств населення до дошкільної ланки, підвищення психолого-педагогічного рівня батьків.

Організація святкових заходів до Дня дошкілля – це творчість кожного окремого педагогічного колективу.

Рекомендуємо з 25 по 29 вересня провести заходи до Всеукраїнського Дня дошкілля:

1. День відкритих дверей «Садочок рідний – ти найкращий».

2. Виставка творчих робіт дітей та (або) працівників ДНЗ, персональні міні-виставки працівників, які мають певні хобі (малюють, вишивають, створюють різні вироби з паперу, глини, дерева тощо).

3. Виставка малюнків дітей «Мій садочок».

4. Фотовиставка «Дошкільна освіта».

5. Розваги для дітей дошкільного віку «Всім дітям щастя та миру».

6. Консультація для батьків «Здоров’я дитини в садочку і в родині».

7. Вікторина «Подорож у країну казок».

8. Тематичні заняття в старших групах « Наша вихователька».

9. Педагогічні читання «Видатні українські педагоги про професію вихователя, вчителя».

10. Творчі, фахові конкурси, презентації: «Дошкільник за покликанням душі», «Сучасний дитячий садок – це…» «Пані ДНЗ», «Кращий спортсмен ДНЗ», «Найкраща авторська казка (вірш, малюнок)», «Сучасний помічник вихователя», «Кращий освітній проект» тощо.

11. Фотоколажи із життя дитячого садка.

12. Розміщення інформації про проведені заходи на сайті ДНЗ.