«Буде Україна на Землі»

Дата: 23.01.2020 11:12

22 січня 2020 року, з метою виховання  національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина української  держави;поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, педагог-організатор Дерій І.В. для учнів 6-8 класів Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст..№5-ДНЗ» провела інтелектуально-розважальну  гру  «Буде Україна на Землі», приурочену 101 річниці  Акту злуки УНР та ЗУНР.

Школярі на належному рівні підготувались до заходу. Впродовж гри діти були активними учасниками вікторин, конкурсів, завдань, вчилися діяти дружно, вболівати один за одного, радіти успіхам друзів. Учні дізнались багато нового, цікавого, змогли випробувати свої знання про нашу Батьківщину. На завершення заходу учасники інтелектуально-розважальної  гри та вболівальники  отримали солодкі подарунки.