Реалізація право просвітницького проекту «Я маю право»

Дата: 29.10.2018 10:48

З метою виконання плану заходів щодо реалізації у Сквирському районі право просвітницького проекту «Я маю право», 26 жовтня на базі Сквирського РМК відбувся коучінг «Про взаємодію закладів освіти з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей».

Учасниками семінару стали соціальні педагоги та практичні психологи закладів освіти.

У ході коучінгу присутні обговорили нормативні документи соціального педагога, які він має використовувати у 2018/2019 н.р.

Опрацьовано такі питання:

• розподіл функціональних обов'язків між практичним психологом та соціальним педагогом;
  • циклограма роботи соціального педагога за видами діяльності;
  • про категорії дітей та сімей, які постійно повинні бути в полі зору соціального педагога;
  • про соціальне оточення дитини;
  • здійснення супроводу дітей пільгових категорій;
  • співпраця соціальних педагогів із Сквирським ІРЦ з питань організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами;
  • напрями та форми взаємодії закладів освіти із службами у справах дітей, РЦСССДМ, іншими інституціями, органами та організаціями, причетними до захисту прав дітей.

Коучінг сприяв підвищенню результативності, досягненню позитивного результату в роботі соціального педагога з питань захисту прав дітей.