Пригоди у новорічному лісі

Дата: 28.12.2017 10:29

Всі діти з нетерпінням чекають Нового року, чекають свята та подарунків. І ось нарешті 27 грудня 2017 року мрії дітей працівників ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» здійснились:

їх запросили на новорічне свято «Пригоди у новорічному лісі»до актовоїзали Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.Підготували та провели його вихованці гуртків «Основи учнівського самоврядування», вокальної студії «Мажор», «Театральне мистецтво», «Юні ведучі».

Діти із задоволенням переглянули виставу, пограли в ігри, потанцювали та розповіли віршики. А по закінченню заходу всі маленькі гості отримали від Діда Мороза солодкі подарунки.