Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Дата: 18.09.2020 10:26

18 вересня 2020 року в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до рятувальників 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини Сквирського району завітали учні 9 класу Сквирського академічного ліцею №2 міста Сквира.

З учнями була проведена профілактична робота, під час якої їм пояснили основні правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про правила поводження під час виявлення вибухонебезпечних предметів; про небезпеку, яка може виникнути при експлуатації пошкодженого електричного обладнання, пічного опалення або при грі з сірниками.

В кінці заходу кожен, збагатившись необхідними знаннями, мав змогу одягти бойовий одяг, побувати в кабіні бойового розрахунку пожежного автомобіля, та зробити фото на згадку разом з рятувальниками.

Наостанок школярі на згадку подарували плакат до Дня рятівника, де розмістили фото з рятувальниками Сквирського району, чим здивували та порадували їх. Плакат обов′язково буде розміщено в підрозділі.