В рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"

Дата: 10.12.2019 10:18

10 грудня 2019 року в рамках акції  "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали учні  Сквирської ЗОШ №1.

Під час знайомства, рятувальники розповіли учням про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі  предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість учнів та викладачів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Діти  приміряли бойовий одяг та спорядження,  яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Молодь отримали масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.