Фоточелендж «Ця весна особлива. Вона навчила мене…»

Дата: 13.04.2020 10:08

Перебуваючи на карантині, щоб трішки відволіктися від дистанційного навчання та емоційно перезарядитися в умовах самоізоляції, учні 8-А класу Сквирського академічного ліцею організували фоточеленж "Ця весна особлива".

Його метою є сприяння гармонійному розвитку особистості, мотивація до позитивного сприйняття дійсності, розвиток уміння бачити та оберігати красу природи. Кожному, хто бажає долучитися до фоточеленджу - треба зробити фото біля свого дому з квітучими рослинами та викласти власні думки, продовжуючи речення: "Ця весна особлива. Вона навчила мене...". Учасники фоточеленджу запевняють, що це змусило кожного, хто долучився, переосмислити власні життєві цінності та отримати позитивні емоції від спілкування з живою природою. Нині до фоточеленджу приєдналися і учні 8-Б та 7-Б класу. Бажаємо натхнення та чекаємо чудові фото та відео!

З повагою Іванна