В рамках Тижня безпеки життєдіяльності

Дата: 10.09.2020 10:08

В рамках  Тижня  знань основ безпеки життєдіяльності працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС було проведено урок пожежної безпеки щодо дій у разі виникнення пожежі серед учнів 2 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «ПЕРСПЕКТИВА».

Під час бесід було порушено такі теми, як дії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, аварій з вибухами і пожежами, по дотриманню пожежної безпеки в побуті,  та при виявленні небезпечних підозрілих предметів. Також вручено листівки на тему безпеки в осінньо-зимовий період та безпечної експлуатації електроприладів. Також дітлахи мали змогу на декілька хвилин стати справжніми рятувальниками, від чого отримали неймовірні емоції та задоволення.

Марина Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС