Живий ланцюг єдності у Буківському НВК

Дата: 23.01.2020 09:59

22 січня 2020 року у Буківському НВК розпочався тиждень історії та національно-патріотичного виховання з визначної події.

Сьогодні усі українці вітають один одного з Днем соборності України. Це свято має вже більш ніж сторічну історію . Найбільш знаковим символом єднання є "живий ланцюг" який і створили учні Буківського НВК.
В рамках тижня проходила гра-бродилка "Я люблю Україну" для учнів 1-4 класів та інтерактивна гра-вікторина "Україна - єдина країна" для учнів 5-7 класів. Учні та учителі школи під керівництвом учнівського самоврядування долучилися до колективної творчої справи - створення колажу"Що для тебе означає бути патріотом?"