«Прощавай, садок дитячий!»

22 травня 2018 року у Великополовецькому НВК відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!», яке підготували та провели музичний керівник Колісник В.Г. та вихователь Колівошко В.Г.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки... На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.

Випускників вітали адміністрація закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі, гості.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!