Відкриття табірної зміни

Дата: 30.05.2018 09:40

«Веселковий рідний край Знай! Люби! Оберігай!» - під таким девізом запрацював 29 травня 2018 року пришкільний відпочинковий табір «Веселка» при Самгородоцькій ЗОШ І-ІІІст.

Дякуючи спонсорам, зокрема В.І.Скрипі, який надав безкоштовно автобус для поїздки, у перший день роботи табору учні відвідали зоопарк «XII місяців», отримали позитивні враження та яскраві емоції від побаченого.

30 травня відбулося урочисте відкриття табірної зміни. Командири представили свої загони: «Капітошки», «Орли», «Олімпійці». Святкову лінійку та концерт «Табір – територія радості» провели Гальчинська Н.В. та вожаті Шептицька Аліна і Лисовець Ліза. Вихователь І загону Лисюк З.Ф. провела конкурс малюнків на асфальті «Ура! Канікули!». Учні активно долучились до свята: танцювали, співали пісні, брали участь у вікторинах, конкурсах та розвагах.