В рамках краєзнавчої експедиції "Стежками рідного краю"

Дата: 07.06.2018 09:38

06 червня 2018 року  учні пришкільного табору "Калинка" Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3  в рамках краєзнавчої експедиції "Стежками рідного краю", вони побували в селі Антонів (відоме з 1471 року) та селі Шаліївка.

В Антонові побували у костелі-усипальниці Підгорських (початок ХІХ ст.), водяному млині (початок ХІХ ст.), відвідали пам'ятник загиблим в роки Другої світової війни, пам'ятний знак голодомору 1933 року. Сквирян гостинно зустріли в Антонівській школі вихователі і діти з табору "Росинка". В Антонівській школі переглянули презентацію про історію школи та села.  Екскурсанти познайомилися з життєвим шляхом уроженця села,  відомого вченого-психіатра Сікорського Івана Олексійовича.   Це батько видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського.

У селі Шаліївка учні відвідали Троїцьку церкву 1912 року архітектора Євгена Єрмакова, автора багатьох споруд Києва. Церква дерев'яна і визначена як віднедавна віднайдений пам'ятник культури. Екскурсію провела вчитель історії школи Бойко А.М.