Ці правила важливо запам’ятати дітям.

Дата: 06.03.2018 09:38

Якщо виникла пожежа і поруч немає дорослих, що робити:

- не панікувати, постарайтеся бути зібраним і уважним.

- викликати службу порятунку за телефоном 101. Повідомити своє прізвище, точну адресу, поверх, що і де горить. Якщо можливо повідомити сусідів.

- невелике загорання спробуйте загасити водою, піском, землею. Не намагайтеся загасити сильну пожежу – негайно покиньте приміщення.

- не ховайтеся під ліжко, в шафи, у ванній кімнаті. При задимленні закрийте ніс і рот вологою хустинкою або шарфом, лягайте на підлогу і поповзом пробирайтеся до виходу.

- якщо горить електроприлад спробуйте висмикнути вилку з розетки або знеструмити через електрощит

Шановні батьки, проводьте бесіди з дітьми про те, як вони повинні поводитися при виникненні пожежі. Не залишайте на видних місцях сірники, запальнички, стежити за справністю електроприладів, ховати від дітей ємності з хімікатами і горючими речовинами.

Сквирський РС ГУ ДСНС