Профорієнтація Сквирське вище професійне училище

Дата: 19.02.2021 09:38

18 лютого 2021 року до Самгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітали гості із Сквирського вищого професійного училища старший майстер Мухін Юрій Васильович, майстер виробничого навчання Мухіна Галина Петрівна, помічник директора Гаєвська Катерина Русланівна.

Викладачі ВПУ ознайомили старшокласників із переліком спеціальностей,  умовами та формами навчання в закладі.

Київський національний університет культури і мистецтв

З метою ознайомити із умовами навчання, детально розповісти про дизайн одягу: дизайн-проектування, моделювання форми костюма, дизайн матеріалів та аксесуарів, fashion ілюстрація, конструювання виробів, виконання проекту в матеріалі, інноваційні технології в проектуванні одягу, дизайн портфоліо, матеріалознавство та конфекціонування, аналітика світових трендів, виконання проекту в матеріалів, технологія виготовлення fashion виробів завітали гості із Київського національного університету культури і мистецтв  представники факультету дизайну і реклами завідувачка кафедри дизайну одягу, кандидат технічних наук, доцент Пенчук Олександра Петрівна; кандидат мистецтвознавства, старший викладач Лавренюк Ольга Олександрівна. Викладачі ознайомили старшокласників із переліком спеціальностей,  умовами та формами навчання в закладі.