До Дня Гідності і Свободи

Дата: 23.11.2018 09:34

До Дня Гідності і Свободи ученицею 11 кл. Великополовецького НВК та членом гуртка "Літературна творчість" (керівник Хіврич С.М.)  Лінько Аллою була  представлена дослідницько-пошукова робота  "Батальйон "Київська Русь": у серці назавжди" про його бійця-добровольця, нашого земляка Шота В.М.

Розповідь супроводжувалася цікавою презентацією, кількома відео:"Фащівка після градів", сюжети ТСН про загибель командира батальйону Гоменюка О.(Баті) та розвідника                  І. Багірова (Балу), відео кліп, присвячений звитяжному батальйону.

Також, 21.11.2018 р. Лінько Алла була учасницею обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Герої серед нас: сучасні захисники України", присвяченої до Дня Гідності та Свободи. Учениця отримала сертифікат за участь в конференції.