Діти Землі - надія планети

Дата: 23.11.2020 09:33

20 листопада 2020 року  до Всесвітнього дня дитини у Пустоварівському НВК було проведено ряд заходів.

А саме: учні 1 класу разом із Шульгою І.А. театралізували казку "Рукавичка", з'ясувавши порушення прав казкових героїв. Учні 2 і 3 класів здійснили подорож у країну Прав Дитини, змагалися у мультвікторині "Права дитини не забудь, уважним завжди й всюди будь". Учні 4 класу переглянули мультфільм "Просто так", провели бесіду " Ми різні, ми схожі", акцію "Подарунок другові". П'ятикласники дарували поетичний калейдоскоп "Дітям світу сонце й мир". Учнів 6 класу об'єднало коло думок "Що треба для щастя й усмішки дитини?" Учні 7 класу змагалися у вікторині "У центрі Всесвіту - Дитина". Учні 9 - 10 класів провели акцію "Подаруй радість дитині", передавши вихованцям дитсадка з найкращими побажаннями кульки мрій. Одинадцятикласники намалювали плакат "Захисти. Піклуйсь. Люби", провели опитування серед учнів закладу, оформивши  стіну думок "Я щаслива. Я щасливий". Учні закладу взяли участь у І етапі обласного конкурсу дитячого малюнка " Право очима дітей". У шкільній бібліотеці працювала виставка "Ми діти планети Земля".