Ми – нащадки козацької слави

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

13 жовтня 2017 р. у Великополовецькому НВК класні керівники провели   у своїх колективах  усні журнали, бесіди «Ми – нащадки козацької слави», які  були спрямовані  на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків.

Керівник гуртка "Джура", вчитель музики, Колісник Володимир Григорович організував та провів спортивно-розважальне свято «З козаків візьмемо приклад». Володимир Григорович розповів про свято Козацької Покрови, ознайомив присутніх з історією виникнення козацтва та їх звичаями.

Цікаво й радісно було спостерігати за учнями 10-11 класів, які стали учасниками спортивної естафети.  Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.

А як вболівали за своїх однокласників ті, хто не зміг прийняти участь у цікавих змаганнях на швидкість, спритність, витримку! У підсумку перемогу здобула команда "Джура" учнів 10 класу.