День спорту в мовному таборі “Rainbow”

Дата: 06.06.2019 09:23

05 червня 2019 року літній мовний табір “Rainbow” поринув у світ спорту, змагань та розваг. “A sound mind in a sound body” – ось девіз сьогоднішнього дня.

Вивчивши на заняттях нові слова з теми “Sport”, правильно відповівши на запитання спортивної вікторини, діти вирушили на міський стадіон. На стадіоні відбулися веселі старти для вихованців пришкільних таборів Сквири. Учні ліцею завзято змагалися із суперниками з інших шкіл та в багатьох естафетах отримали перемогу. На завершення змагань провели дружню зустріч з футболу між командами табору “Rainbow”. День промайнув швидко та весело, смачним був обід. Приємною несподіванкою стало морозиво, яким поласували під тінню ліцейних каштанів.

Переглянути всі фото>>>