Дата: 24.02.2020 09:20

21 лютого 2020 року у Сквирському академічному ліцеї "Перспектива" учні та вчителі відзначали Міжнародний День рідної мови.

Протягом дня проводилися тематичні уроки, виховні години та різні заходи, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення.

Про мову як духовний скарб нації, про те, що вона живе в наших серцях, йшла мова під час свята у сьомому класі, яке підготувала разом з учнями вчитель Рябоконь С.В. Учні початкових класів прийняли участь у вікторині "Мова - душа народу", грі "Мовна скарбничка" та відео-подорожі "Цікава країна рідної мови".