Олімпійський тиждень у Буківському НВК

Дата: 21.09.2020 09:18

З 14 по 18 вересня у Буківському НВК пройшов Олімпійський тиждень.

Розпочався тиждень з уроку "Олімпійські перемоги України", який провела вчитель фізичної культури. Діти ознайомилися з історією, символами, церемоніями Олімпійських ігор та дізналися про досягнення українських спортсменів та призерів Олімпіад.

Продовжився виставкою дитячих малюнків, змаганнями з волейболу та турніром з міні - футболу. Також були проведені веселі естафети для учнів 1-4 класів. Невеличкий екскурс в історію Олімпійських ігор допоміг дітям налаштуватися на змагання. Велике задоволення отримали діти від змагань, адже перемогла дружба!

Заходи тижня проводилися з метою залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління. Діти змагалися з великим задоволенням і отримали позитивні емоції.