Засідання школи педагогічної майстерності

Дата: 30.11.2018 09:15

29 листопада 2018 року  у спортивному залі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшло перше засідання школи педагогічної майстерності учителя фізичної культури Шевчун О. О. та учителя початкових класів Тутберідзе С. О. для вчителів, які викладають фізичну культуру в початкових класах «Формування стійкого інтересу до занять фізичною культурою у молодших школярів».

Учні 3-А класу (вчитель Тутберідзе С. О.) продемонстрували виконання стройових вправ, провели загально-розвивальні вправи на місці та в русі.

Учні 2-Б класу (вчитель Шевчун О. О.) показували навички оволодіння мячем. Вони виконували вправи з мячем на місці та в русі.