Табір відпочинку "Крок за кроком"

Дата: 07.06.2018 09:15

06 червня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 розпочав роботу пришкільний табір відпочинку "Крок за кроком" за програмою СУМ в Україні.

Усього таборує 33 дитини із міських шкіл №2, №1, №5, які об'єднані у рої "Перчинки" та "Максимум". Перший день ("День знайомств") пройшов під гаслом "Я починаю з ідеї, і це стає дечим ще...".

За допомогою гри "Дізнайся, розвідай, з'ясуй" діти познайомилися один з одним та створили колажі "Мої сподівання".

Протягом дня проведено спортивну годину з іграми та розвагами, гутірки з СУМознавства та основ християнської етики. На завершення дня діти поділилися враженнями, записавши їх у таборовий щоденник та на паркан творчості.

За матеріалами сайту Сквирської ЗОШ №2