Засідання школи помічника вихователя

Дата: 30.11.2018 09:14

29 листопада 2018 року на базі Сквирського районного методичного кабінету відбулося засідання школи помічника вихователя закладів дошкільної освіти на тему «Здоров’я дитини в наших руках.Створення безпечного середовища в закладах дошкільної освіти».

У ході засідання були розглянуті наступні питання:

– збереження життя і здоров’я дітей – одне з пріоритетних завдань в роботі закладу дошкільної освіти;

– навчання і виховання з питань захисту і здоров’я у надзвичайних ситуаціях;

– охорона життя і здоров’я учасників освітнього процесу.

Досвідом роботи щодо збереження життя і здоров’я дітей дошкільного віку поділилися вихователь-методист Сквирського ЗДО №6 «Ромашка», Поліщук О.В. та вихователь-методист Сквирського ЗДО №2 «Малятко» Миколаєвська О.В.

По закінченню було підведено підсумки засідання, присутніх ознайомлено з методичними рекомендаціями.