Сектор освіти Сквирської РДА

Екскурсійно-туристичний семінар до Прикарпаття-Яремче

З 20 по 23 червня відбувся екскурсійно-туристичний семінар до Прикарпаття-Яремче, в якому взяли участь понад 50 освітян району.

 

Мета екскурсійно-туристичного семінару: глибше пізнати історію Карпат, карпатські заповідні місця, торкнутися серцем краси високих гір, зелених полонин, стрімких смерек і дзвінких потоків, побувати серед працьовитих, старанних, талановитих людей, які живуть і бережуть неповторну природу та самобутню культуру рідної землі.

Першого дня учасники семінару побували в м. Яремче, географічному центрі Європи с.Ділове, повз яке протікає річка Тиса. У Тячівському районі Закарпатської області побували у с.Солотвино – лікувально-оздоровчому курорті. Відпочили, здійснили купання (оздоровчо-водні процедури), спробували регіональну кухню.

Наступного дня з самого ранку всі разом вирушили до гори «Шпиці», висота якої сягає понад 1800 метрів тависокогірного озера Несамовите – однієї з перлин Карпат, яке забралося на висоту 1750 метрів. Мальовниче озеро льодовикового походження своїми обрисами нагадує Антарктиду.За народними розповідями саме тут робиться погода на Чорногорі.

Під проводом гіда по дорозі мали короткі зупинки, для того щоб відпочити та послухати цікавинки з історії національного заповідника. Досягши вершини, милувалися величчю Божого творіння Карпат.

Похід був гідним випробуванням навіть для «бувалих».

Протягом третього дня побували в с. Гошові Долинського району на Івано-Франківщині та в м. Долина.

Відвідали Гошівський монастир з чудотворною іконою Божої матері на Ясній горі, де під проводом екскурсовода мали цікаву історичну подорож у минуле. Опісля прибули до м.Долина, де мали екскурсію до музею-криївка повстанської звитяги.

Пізнавальною була екскурсія до Долинського краєзнавчого музею Тетяни і Омеляна Антоновичів. Дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева, приладдя праці та ін.. У музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України, історію міста.

Відвідали славний Львів, де провели вечірню прогулянку.

Під час екскурсійно-туристичного семінаруКарпати дарували нам чудову сонячну погоду, каміння, що заросло мохом, ялівець, різнотрав’я, чориицю, білі грибі…

Враження від поїздки приголомшливі, позитивні, сильні.

Повернулися додому втомлені, але з бажанням і впевненістю повернутися в наступному році в Карпати.« повернутися до списку новин