«Серця патріотів» відеозвіт

Дата: 28.09.2017 09:10

26 вересня 2017 року відділом освіти Сквирської РДА на базі Пустоварівського НВК було проведено районний військово-патріотичний, професійно-мотиваційний захід для учнів старших класів навчальних закладів Сквирського району «Серця патріотів».

Святопроводилося з метою виховання учнів на засадах національної гідності, патріотичної свідомості, активної громадянської позиції та високої самосвідомості.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Р.Ф.Владика, голова районної ради В.В.Гриша, помічники народних депутатів України Р.М.Сольвара – Л.В.Бурдик та В.І.Гудзенка – Є.В.Гудзенко, депутата КиївоблрадиВ.І.Скрипи – К.Ф.Бондарчук, директор ТОВ «Агрофірма «Колос», заслужений працівник сільського господарства України Л.В.Центило, Пустоварівський сільський голова М.О.Скочинський та інші офіційні особи.

Задовольнити потребу молоді в професійному самовизначенні й творчо самореалізуватися змогли 21 команда учнів навчальних закладів Сквирщини.

Показати свій творчий потенціал учасники змогли, взявши участь у майстер-класах «Український сувенір», «Школа виживання», «Кіокушін карате», «Авіамодельний», «Соломоплетіння», «Лялька-мотанка», організованих Центром дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацькою спортивною школою, відділом культури Сквирської РДА. ДНЗ «Сквирське ВПУ» презентувало унікальні роботи своїх вихованців та пригостили гостей та учасників смачною юшкою.

Команди Сквирських ЗОШ №2, №3, №5, Сквирського НВК підготували історичні локації «Моя Україна героями славна», під час роботи яких молодь дізналася про Л.Ступницького, Л.Фою, СУМ, А.Чонгар, Д.Ф.Зубарєва, О.І.Кононського, про характерників та героїв сьогодення– учасників АТО.

На козацьких посиденьках команди продемонстрували акторську майстерність та неабиякі театральні здібності, які допомогли відтворитисцени з життя українського козацтва, ознайомити з традиціями та особливостями побуту козаків.

Під час командних змагань на учасників чекали випробування у силі, спритності, сміливості, наполегливості. Кожна команда показала свою винахідливість, кмітливість та згуртованість.

Протягом усього заходу поряд з учнями  були батьки та учасники АТО, які слугували їм прикладом наполегливості, сміливості, прагненні до успіху.

Кожен учасник свята отримав заряд бадьорості та ще більше пройнявся любов'ю та повагою до рідної землі.

Працівники Пустоварівського НВК гостинно зустрічали учасників змагань. Допомогу в організації харчування учасників заходу надали: Сквирський комбінат хлібопродуктів, Сквирський хлібозавод та управління сільського господарства Сквирської РДА.