День дошкілля в дитячому садку

Дата: 25.09.2020 09:08

24.09.2020 року у Сквирському ЗДО №5 «Калинка» педагоги та дошкільнята святкували  День дошкілля.

Головна мета свята – запевнити дошкільнят, що садок для них другий дім де багато друзів, іграшок, перші вихователі – які найвірніші і віддані друзі, що готові завжди прийти на допомогу.

Це перше свято, яке діти закладу провели в новозбудованому музичному залі, було веселе і яскраве, наповнене віршами, піснями, таночками, іграми.

Щиро вітаємо всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоровя, миру і достатку. Прийміть низький уклін за самовіддану працю, вмілі і лагідні руки,чуйні серця, тепло і людяність, за ту велику любов, що її щедро даруєте дітям, за мудрість яку передаєте нашому майбутньому.