Зустріч з представниками органів поліції

12 лютого 2018 року в Кам'яногребельському навчальному закладі пройшла зустріч з представниками органів поліції.

З дітьми провели бесіду старший інспектор превенції старший лейтенант поліції Котюк Д.Г. та дільничний офіцер поліції Щербатюк С.О.

Під час спілкування з дітьми  інспектор провела роз'яснювально-профілактичну бесіду щодо профілактики злочинів та правопорушень у підлітковому середовищі, а особливо крадіжок та булінгу, які нині поширені серед школярів.

Також старший лейтенант  поліції Котюк Д.Г. розповіла учням про кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність неповнолітніх, про негативні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління.

Окремо було акцентовано увагу на те, що підлітки не повинні перебувати у вечірній та нічний час на вулицях села без нагляду дорослих. Під час занять правоохоронці роз’яснили дітям, як не стати жертвами злочинних дій, а також чого не варто робити, аби самим не перейти межу закону.