Проект «Традиції та звичаї нашого краю» #dzhura_2019

Дата: 15.04.2019 09:07

Протягом 2018/2019 навчального року рій «Ватра» Горобіївського НВК спільно з роєм «Котигорошки» молодшої вікової категорії працювали над проектом «Традиції та звичаї нашого краю».

До роботи над творчим проектом долучилися учні 1-11 класів, жителі сіл Лаврики та Каленни. Як результат:з ініціативи дітей організовано та проведено свято «Стрітення», «Масляна»,Свято української вишивки, День вишиванки, конкурс екологічної казки, зібраний матеріал про сільських майстрів вишивки і, найголовніше, ми спільними зусиллями вишили карти сіл Горобіївка та Лаврики, карту Сквирського району та Київської області.

Приємно, що ми вміємо працювати командою, співпрацювати з громадою,маємо чудові результати роботи.