"Добро завжди повертається" - так кажуть у народі.

Дата: 24.04.2019 09:06

Рій старшокласників "Січові Стрільці" та школярів середніх класів "УФО" (Українські файні отамани ) Буківського НВК вирішили дослідити творчість поета-земляка Леоніда Олександровича Бондаря-Дністрового.

Звісно, робити добрі справи-це не так й легко. Особливо важко, коли за вдіяне тобі не будуть вдячними. Але треба всеодно спішити! Спішити дарувати людям радість!.....

На першому етапі цієї доброї справи учні віднайшли місце поховання поета-земляка, защеміло у серці, - і вирішили прибрати занедбану могилу, а потім усе закрутилося:одна справа змінювала іншу. Зв'язалися з донькою поета Нілою Бондар(Шовкун), яка мешкає у м. Києві. Багато цікавого почерпнули юні дослідники з розповідей Ніли Леонідівни... Донька поета передала особисті речі, рукописні збірки поета, які не були вилучені і ліквідовані членами НКВС. І тут одразу виникла ідея створення музейного куточка у шкільній бібліотеці. Учні організували пошукову команду! Тому роївцямБуківського НВК є над чим працювати!