Участь у краєзнавчій експедиції «Стежками рідного краю»

Дата: 12.06.2018 09:04

11 червня 2018 року  учні Рудянської філії філії взяли участь у  краєзнавчій експедиції «Стежками рідного краю» (с.Антонів та с.Шаліївка)

Діти ознайомилися   з пам’ятними місцями с. Антонів: оглянули будівлю старовинного млина та послухали розповідь про мікротопоніми; усипальниці родини Підгірських (поч.. ХІХ ст.) та розповідь про неї. Ознайомилися  у приміщенні школи з документальними фільмами та розповідями про виданих людей вихідців із с. Антонів.

У с. Шаліївка дізналися про Троїцьку церкву 1914 р., арх. Євген Єрмаков, проект 1912.

Всі учасники експедиції із захоплюючим враженням поверталися додому, збагативши свої знання про історію рідного краю.