Відбулося відкриття дитячого пришкільного табору «Веселка»,

Дата: 29.05.2019 09:03

27 травня 2019 року у Великополовецькому НВК відбулося відкриття дитячого пришкільного табору «Веселка»,

Ось і літечко прийшло

Різні барви принесло,
Стало літо малювати ,
Стало землю прикрашати ,
Взяло фарбу золоту,
Потяглось у висоту,
Аж до сонечка дістало,
Промінців домалювало.
А блакитним сонцю треба
Підфарбовувати небо.

Такими словами розпочалося у Великополовецькому НВК відкриття дитячого пришкільного табору«Веселка», яке відбулося 27 травня 2019 року.

Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.

Перший день в літньому пришкільному таборі «Веселка» пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми табору та загонів, відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!