Пам’ятаємо. Перемагаємо

Дата: 07.05.2020 09:02

Ми, діти України,  маємо знати і пам’ятати  історію нашого народу, бо без минулого немає майбутнього.

Стало доброю традицією щороку вшановувати пам'ять воїнів, які віддали за наше майбутнє своє життя.

Роївці «Патріоти України» Дулицького НВО доглядають спільно із Ковальчук А.Є. заступником директора з навчально-виховної роботи за могилою комісара партизанського загону Ковміра О.Ю. в  с.Дулицьке.

Вчитель початкових класів Красножон Л.С. із своїм внуком (Давид Кашуба) доглядали пам’ятник воїнам-односельчанам які загинули під час війни.

До проекту «Пам’ятаємо, перемагаємо» долучилися учні, вчителі, які розповіли свої #Родинні Історії Війни. А Гудзь Анастасії, Гудзь Дмитра, Бутюгової Ольги, Малишка Даніїла створили малюнки до Дня Пам’яті та Примирення.