Вікторина «Козацькому роду нема переводу!»

Дата: 12.10.2017 09:01

11 жовтня 2017 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості пройшла вікторина знавців української історії «Козацькому роду нема переводу!», присвячена Дню захисника України, Дню козацтва та 75 річчю створення Української повстанської армії.

На захід були запрошені учні 6-7 класів шкіл міста та сформовані спільні команди: «Патріоти», «Запорожці», «Отамани», «Запорізька Січ», «Лідери», «Юні історики».

Команди змагалися у 5 конкурсах: цікаві факти з історії України, історичні постаті, мудрий отаман, конкурс знавців культури та побуту козаків, гра «вірю - не вірю». Учні не тільки проявили ґрунтовні знання з історії України, а й продемонстрували гарну командну гру, взаємопідтримку та повагу один до одного.

У загальному заліку найкращою стала команда «Запорізька Січ». Переможців нагороджено книгами українських авторів. Щиро вітаємо юних патріотів з перемогою!