В рамках щорічної акції «16 днів проти насилля»

Дата: 04.12.2019 08:58

02 грудня 2019 року в рамках щорічної акції «16 днів проти насилля» у Сквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ» була проведена зустріч для учнів 9-11 класів з працівниками поліції: інспектором ювенальної превенції Сквирського ВП Чумак Н.Д., дільничним офіцером поліції Комарніцькою С.В..

Під час бесіди дітей ознайомили із їхніми правами та обов’язками. Кожному учневі було донесено яку вони несуть відповідальність за порушення.

Працівник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської РДА Кононська І.М. підняла питання протидія булінгу і домашнє насилля.

У розмові кожен міг висловити свою думку, задати запитання, отримати відповідь фахівця.

Працівники поліції наголосили учням за які порушення та злочини неповнолітні можуть нести кримінальну і адміністративну відповідальність.

Якщо хочемо жити краще, дотримуймося законів, виконуймо свої обов’язки і вміймо захищати свої права!