Засідання районного майстер класу вихователя-методиста Сичевської Т.В.

Дата: 20.02.2019 08:57

18 лютого 2019 року на базі Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка» відбулося засідання районного майстер класу вихователя-методиста Сичевської Т.В. для вихователів закладів дошкільної освіти «Економічне виховання дошкільників».

Під час засідання методист районного методичного кабінету Чернега Н.С. ознайомила присутніх із особливостями організації сюжетно-відображувальних ігор з елементами економічноговиховання.

Педагоги переглянули інтегроване заняття із дітьми молодшого дошкільного віку «Печем, печем пирога» (на основі економічних ігор та завдань), яке провела Сичевська Т.В. Під час заняття малята залюбки допомагали півникові із казки «Колосок» випікати пирога. Завдяки вдалому сюжету заняття пройшло в цікавій ігровій формі. Була присутня атмосфера партнерства та взаємодії «педагог-діти».

Після проведеного заняття педагоги поділилися своїм досвідом роботи з даного питання. Презентували розроблені дидактичні ігри економічного спрямування.

По закінченню було підведено підсумки засідання, присутні обмінялися думками та ознайомилися з методичними рекомендаціями.