7 вересня 2017 року стартував Олімпійський тиждень.

Дата: 10.09.2017 08:05

07 вересня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” стартував Олімпійський тиждень.

Учні 10 класу Громова Марія, Іванченко Вікторія, Харитонкіна Ксенія та Ходаківська Анна провели Олімпійський урок для учнів 4-х класів. Старшокласники цікаво розповіли про історію виникнення Олімпійських ігор, здійснивши віртуальну екскурсію в минуле Стародавньої Греції. На завершення уроку всі разом сфотографувалися, демонструючи свої фізичні здібності.

Цього ж дня з нагоди відкриття Олімпійського тижня відбувся тенісний турнір серед учнів 10 класу. Змагання на визначення чемпіонів пройдуть протягом тижня у 8-11 класах. Останній поєдинок визначить переможця.

8 вересня 2017 року пройшли змагання з армреслінгу серед учнів 2-5 класів. Армреслінг – настільна боротьба однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу. Ліцейний турнір пройшов весело, з бадьорим настроєм. Позмагатися в цій боротьбі виявили бажання й вчителі.

За матеріалами сайту Сквирського ліцею.