Поїздка на виставу

Початок весняних канікул для учнів Рогізнянського НВК здивував приємним сюрпризом – це безкоштовна поїздка і перегляд вистави «Бременські музиканти» в Київському академічному обласному   музично-драматичному театрі імені П.К. Саксаганського.

Неперевершена гра акторів захопили юних глядачів , вони з завмиранням ловили кожне слово зі сцени. Бурхливі овації у фіналі казки свідчили про те, що вистава дітям надзвичайно сподобалась і вони надіються ще не раз сюди повернутись. Цей сюрприз для школярів підготував депутат обласної ради Леонід Глиняний.

Напередодні 8 Березня група жінок побувала на концерті в Шамраївському будинку культури, де виступали визнані артисти району та народний артист України Анатолій Гнатюк і заслужений артист України Павло Мрежук .

Учні та батьки висловлюють  щиру подяку з побажаннями здоров’я, натхнення, щастя  і злагоди в родині

депутату  обласної  ради Л.Глиняному, помічнику- консультанту Т.Г.Власюк ,директору ТДВ «Шамраївський цукровий завод» С. Драчинському, директору ТОВ «Шамраївський цукор» за небайдужість до проблем жителів Рогізни.

С.Р. Ільченко, вчитель Рогізнянського НВК