Засідання школи педагогічної майстерності

Дата: 18.10.2018 07:34

16 жовтня 2018 року на базі Сквирського закладу дошкільної освіти №2 «Малятко» відбулося перше засідання школи педагогічної майстерності вихователя-методиста Верещак А.Ф. для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Формування здорового способу життя дошкільників під час фізкультурно-оздоровчої роботи».

Верещак А.Ф. інформувала учасників засідання про особливості проведення фізкультурних заходів з дітьми дошкільного віку. Презентувала посібники та матеріал, який використовує в роботі з дітьми під час нетрадиційних методів оздоровлення.

Учасники засідання ознайомилися з структурою та методикою проведення ранкових зустрічей з дітьми, вчилися практично організовувати з дітьми відповідну роботу.

Вихователь-методист поділилася досвідом роботи з впровадження інноваційних технологій – кольоротерапія, психогімнастика.