A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Наша гордість

«Зорепад талантів Сквирщини-2020» від Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

 

З 28 лютого по 2 березня 2013 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбулася Четверта міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013», організована Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Академією педагогічних наук України. Упродовж трьох днів на виставці були представлені провідні навчальні заклади України, обласні та міські управління освіти, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, інноваційні педагогічні технології, міжнародні та наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють з системою освіти, педагогічна преса.

На виставці було презентовано й матеріали з організації навчально-виховної  роботи та управлінської діяльності відділу освіти Сквирської райдержадміністрації. За рішенням  журі виставки, відділ освіти Сквирської РДА  нагороджений Срібною медаллю   та   отримав Дипломом ІІ ступеня за підписом міністра освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачника й президента Академії педагогічних наук В.Г. Кременя. Ця почесна нагорода засвідчила високий інноваційний рівень конкурсних матеріалів, представлених відділом освіти, та стала офіційним визнанням належного рівня організації навчально-методичної роботи освітніх закладів Сквирщини та районного методичного кабінету.

 Гран-прі виставки завоював департамент освіти, науки й молоді Київської обласної державної адміністрації (директор департаменту доктор педагогічних наук Н.І Клокар).

Вітаючи учасників та гостей, Василь Кремень зауважив, що виставка є однією з можливостей привернення широкої уваги громадськості до освіти, освітньої діяльності, до проблем і досягнень освіти. «Виставка сприятиме обміну досвідом між освітянами, осучасненню освітньої діяльності», – наголосив Василь Кремень. – «Ми не повинні готувати людину до життя в минулому столітті. Ми маємо усвідомити – світ перейшов до інноваційного типу прогресу. І сьогодні ми маємо виховувати людину з інноваційним типом мислення, інноваційним типом культури, здатністю до інноваційного типу життя і діяльності».

КНИГА ПЕДАГОГІЧНОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ

Присвячується славним педагогам, майстрам освітянської справи

Плівачук Катерина Володимирівна

Народилася 2 вересня 1953 року.

Працювала старшою піонервожатою Буківської восьмирічної школи (1970-1971), Кам'яногребельської восьмирічної школи (1971-1972). Закінчила філологічний факультет Київського педагогічного інституту ім. О.М. Горького. З 1978 року вчитель української мови та літератури, з 1979 року заступник директора з позакласної та позашкільної роботи Сквирської середньої школи № 3. З 1992 року працює вчителем української мови та літератури Сквирського ліцею. Доцент кафедри педагогіки і психології Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Завідуюча кафедрою соціальної роботи Білоцерківського інституту економіки і управління.
За роки педагогічної праці виробила власний стиль викладання, в основі якого органічне поєднання традиційного і нового, розвиток творчих здібностей учнів і формування їхнього світогляду. Центром її уваги стала робота з обдарованими дітьми. Як науковий керівник, К.В. Плівачук виплекала понад 200 переможців і призерів конкурсів-захистів науково-дослідних робіт МАН України різних рівнів. Її вихованці відомі як переможці обласних, Всеукраїнських олімпіад, різноманітних міжнародних конкурсів.
Автор понад 50 наукових статей, 12 друкованих методичних, наукових праць. Багаторазовий доповідач на всеукраїнських та міжнародних конференціях, обласних конкурсах, методичних семінарах учителів.
Старший учитель, учитель-методист. Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 97». Кандидат педагогічних наук (1998). Відмінник освіти України. Заслужений вчитель України (2006). Нагороджена орденом Святого Архистратига Михаїла (2001).

Заболотний Олександр Вікторович

Народився в 1970 році на Київщині.

Після закінчення філологічного факультету Вінницького державного педагогічного інституту працював учителем української мови та літератури Сквирського ліцею. З 2001 по 2007 рік завідуючий відділом роботи з обдарованими дітьми Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. З 2007 року начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Київської області. Здобувач кафедри методики викладання української мови та літератури Націо­нального педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 1996», обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» (1998). Найбільшим своїм досягненням вважає успіхи своїх вихованців, які впродовж останніх років були неодноразо­вими призерами та переможцями заключних етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнського конкурсу з українознавства.
Учитель-методист. Відмінник освіти України. Заслужений вчитель України.
Автор 5 навчально-методичних посібників, підручників «Рідна мова. 5 клас» та «Рідна мова. 7 клас», 3 навчальних програм із спецкурсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Автор понад 30 публікацій з методики викладання мови та літератури у фахових педагогічних виданнях, збірниках Всеукраїнських і Міжнародних наукових конференцій, зокрема:
«Вивчення складнопідрядного речення в школі (вправи й тести)» (2000);
«Вивчення головних та другорядних членів речення в шкільному курсі рідної мови» (2001);
«Вивчення творчості М. Коцюбинського в 10 класі» (2001);
«Складне речення з різними видами зв'язку» (2002);
«Мовознавчі турніри (5-11 класи)» (2003).

Цимбалюк Василь Іванович

Кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, учитель-методист, заступник директора з наукової роботи Сквирського ліцею Київської області. 

Після закінчення Київського університету ім. Т. Шевченка 1960 року працював учителем української мови та літератури в Горобіївській середній школі Сквирського району на Київщині, потім – у Сквирській середній школі №1, на базі якої в 1994 році створено Сквирський ліцей. Під керівництвом В.І. Цимбалюка в 1966 році було оформлено перший в області літературний кабінет. 
Автор книг "Як навчити учнів писати твори", "Літературно-мовний кабінет у школі", "Драматичний твір у школі" (у співавторстві), "Література і учнівська творчість", "Сквира: сторінки історії" (у співавторстві), "Колиска українського народу" (у співавторстві), підручників "Українська література. 5 клас" (у співавторстві), "Українська література. 6 клас" (у співавторстві), "Українська література. 7 клас" та інших. Має більше 50 публікацій у фахових педагогічних виданнях. 
Працює над проблемами запровадження інтегрованого підходу до знань учнів на основі реалізації предметних та профільних спецкурсів і факультативів; формування національної самосвідомості й загальнолюдських цінностей в учнів на основі запровадження культурологічного підходу в навчально-виховній роботі на засадах українознавства. 
Учасник багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конференцій.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень