Накази відділу освіти Сквирської міської ради №33 «Про організацію освітнього процесу»

Тип документу: Накази відділу освіти Сквирської міської ради
Дата: 11.03.2022
Номер документу: 33
Назва документу: Про організацію освітнього процесу
Прикріплені файли:
  1. наказ 33 від 11.03.2022 (0.02 МБ)

СКВИРСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

09000 м. Сквира, вул. Богачевського, 55, тел./ф. 5-25-75, e-mail: skviravo@ skvyravo.gov.ua

НАКАЗ

11.03.2022 р.                                                                                              № 33

Про організацію освітнього процесу

Відповідно до Закону України «Про освіту», листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 р. №1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу», рішення Сквирської міської ради від 11 березня 2022 року №34-Д «Про організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання для учнів 1-11 класів»,

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово призупинити освітній процес у закладах дошкільної, позашкільної освіти, у дошкільних групах навчально-виховних комплексів Сквирської міської ради з 14.03.2022 року до  спеціального розпорядження.
  2. Організувати освітній процес для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти за дистанційною формою навчання з 14.03.2022 року до спеціального розпорядження.
  3. Керівникам закладів освіти:
    1. Прийняти на засіданнях педагогічних рад рішення про організацію освітнього процесу для учнів 1-11 класів за дистанційною формою навчання з 14.03.2022 року до спеціального розпорядження.
    2. Спонукати учнів до самоосвіти, поширювати серед них інформацію про різні платформи для дистанційного навчання.
    3. Виконувати функції керівника закладу освіти відповідно до посадових обов’язків та укладених контрактів з виконанням додаткових доручень начальника відділу освіти та голови Сквирської міської ради, пов’язаних із введенням воєнного стану.
    4. Врахувати, що працівники, не залучені до проведення занять за дистанційною формою, працюють за гнучким графіком роботи та виконують завдання, що визначені директором закладу освіти, військово-цивільною адміністрацією, начальником відділу освіти Сквирської міської ради.
    5. Організувати цілодобове чергування відповідальних працівників у закладі освіти з метою збереження майна закладу, контролю за споживанням енергоносіїв, надання допомоги тимчасово внутрішньо переміщеним особам тощо.
    6. Здійснювати моніторинг переміщення дітей, які навчаються в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Сквирської міської ради, у межах України та виїзду за межі України.
  4. Керівникам закладів позашкільної  освіти організувати групові та індивідуальні заняття з дітьми різних вікових категорій на базі позашкільних закладів освіти та в онлайн режимі відповідно до потреб дітей і батьків.
  5. Керівникам закладів дошкільної освіти надавати психологічну підтримку вихованцям, проводити мовленнєво-корекційні заняття за змішаними формами навчання.
  6. Центру професійного розвитку педагогічних працівників (Котяй Л.В.), Сквирському інклюзивно-ресурсному центру (Маркова А.В.) організувати роботу центру з надання психологічної підтримки дітям.
  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                             Олександр ЗАБОЛОТНИЙ