Накази відділу освіти Сквирської міської ради №90 «Про проведення профорієнтаційного квесту «Світ робітничих професій»»

Тип документу: Накази відділу освіти Сквирської міської ради
Дата: 13.05.2021
Номер документу: 90
Назва документу: Про проведення профорієнтаційного квесту «Світ робітничих професій»
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.33 МБ)
  2. Файл 2 (0.29 МБ)

Відповідно до Положення про відділ освіти Сквирської міської ради, Програми розвитку системи освіти Сквирської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Сквирської міської ради №20-3-VІІІ від 22 грудня 2020 року, з метою профорієнтації учнівської молоді, поширення інформації про сучасні робітничі професії

НАКАЗУЮ:

1. Провести в травні-червні 2021 року профорієнтаційний квест «Світ робітничих професій» для учнів 9 класів закладі освіти Сквирської територіальної громади на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» відповідно до графіка (додаток).

2. Керівникам закладів освіти:

2.1. Забезпечити участь учнів 9 класів у заході.

2.2. Призначити педагогічних працівників, відповідальних за супровід учнів до місця проведення заходу й назад.

3. Механіку відділу освіти (Гуменюк Ю.Г.) забезпечити підвезення учнів до місця проведення заходу й назад відповідно до графіка.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Мазур Л.М.

Начальник відділу освіти                                  Олександр ЗАБОЛОТНИЙ